РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000749362<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Думич В. 
Дослідження систeм живлeння льону олійного / В. Думич // Техн.-технол. аспекти розвитку та випробування нової техніки і технологій для сіл. госп-ва України : зб. наук. пр.. - 2019. - Вип. 25. - С. 182-187. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Мета дослідження - визначення ефективності різних систем живлення льону олійного в зональних умовах Західного Лісостепу. Методи досліджень - польовий, лабораторний, візуальний та порівняльно-розрахунковий. Для проведення досліджень було закладено ділянки з різними системами удобрення: ділянка I - контроль, без добрив; ділянка II - традиційна система живлення - внесення мінеральних добрив в рядки (нітроамофоска 1,2 ц/га) одночасно із сівбою та підживлення льону олійного аміачною селітрою 0,5 ц/га у фазі "ялинка"; ділянка III - органічна система живлення - обробка насіння препаратами Азотофіт (1 л/т), ХелпРост насіння (2 л/т) , МікоХелп (2 л/т), Липосам (0,3 л/т); внесення біопрепарату Граундфікс 5 л/га під передпосівний обробіток грунту; дворазове позакореневе внесення біопрепаратів Азотофіт (0,1 л/га), ХелпРост ріпак (1 л/га), ХелпРост бор (1 л/га), ОрганікБаланс (0,4 л/га), ФітоХелп (0,4 л/га) і Липосам (0,3 л/га) у фазах "ялинка" та бутонізації; ділянка IV - інтегрована система живлення - традиційна система живлення + перше і друге позакореневе біопрепаратами за такою ж схемою як на ділянці III. Для контролю кількості бур'янів на всіх ділянках у фазі "ялинки" вносили гербіциди. Для знищення шкідників на двох ділянках I, III та IV було проведено обприскування посівів інсектицидом, а на ділянці II біоінсектицидом Бітоксибацилін-БТУ (7 л/га). Висновки: застосування інтегрованої системи живлення льону олійного дозволило одержати врожайність насіння 16,71 ц/га та прибуток 4114 грн/га. На ділянці з органічною системою живлення врожайність насіння - 12,52 ц/га, а прибуток 2790 грн/га.


Індекс рубрикатора НБУВ: П216.1-434

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70575 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського