РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000749505<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Sergeyeva O. 
Development of a Wi-Fi controlled mobile video device on the Arduino NANO basis / O. Sergeyeva, V. Lisenko, T. Dubovik, M. Patalakha // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2020. - № 3/9. - С. 55-60. - Бібліогр.: 15 назв. - англ.

Описано розробку Wi-Fi-керованої відео-машинки з використанням Arduino NANO. Наведено схему підключення Arduino NANO та додаткових модулів. Актуальність розроблюваної теми підкреслюється підвищенням попиту на використання дистанційно керованих відео пристроїв. Виконано розробку Wi-Fi-керованого відео-пристрою (машинки), що живиться від акумулятора, який підключено до модуля контролера заряду з micro USB. Можливий час автономної роботи 5 - 6 год без підзарядки. В процесі розробки Wi-Fi-керованої відео-машинки проведено великий обсяг робіт, серед яких є надання необхідних бібліотек для коректного написання програми і її роботи та зазначено щодо необхідних умов для функціонування пристрою. Також розроблено програму (скетч) для керування двигунами машинки; визначено основні необхідні складові для створення пристрою. Для роботи мобільного додатку камери починається необхідне завантаження додатку "JoyLite" з AppStore або PlayMarket; після чого на смартфон "підв'язується" мережа Wi-Fi та камера SANNCE HD 720p. В програмній частині розробки Wi-Fi-керованої відео-машинки з використанням Arduino NANO в програмному середовищі Arduino IDE до мобільного додатку камери SANNCE HD 720p "JoyLite" створено програму (скетч). Дана програма виконує налаштування сигналів з крокових двигунів камери на асинхронні двигуни машинки, а також швидкості руху коліс. В ході проведених випробувань пристрою виявилося, що Wi-Fi-керованої відео-машинки є чутливість до обмежень її швидкості, а саме швидкість повинна бути не більше 255 об/с. Розроблена Wi-Fi-керовану відео-машинку можна використовувати в різних галузях. Пристрій можна використовувати наприклад, у системах типу "Розумного дому", або у системах охорони, або виконувати як навчальний проект у курсі робототехніки.


Індекс рубрикатора НБУВ: З88 + З970.31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського