РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000749846<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Мартинова Н. С. 
Перспективи розвитку подієво-гастрономічного туризму в Одесі як туристичної дестинації / Н. С. Мартинова // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2019. - № 6. - С. 121-146. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Досліджено особливості теоретичних і практичних аспектів подієво-гастрономічного туризму (ПГТ). Наведено світові та національні тенденції розвитку ПГТ. Приділено увагу специфічним характеристикам, що визначають додаткові соціально-економічні вигоди від спільного розвитку ПГТ. Акцентовано увагу на ключових позитивних чинниках впливу на розвиток ПГТ у регіоні. Визначено роль засобів ПГТ у розвитку спеціальних туристичних територій - туристичних дестинацій, зокрема, регіональних (на прикладі Одеського регіону та м. Одеса). Зосереджено увагу на популярних гастрономічних подіях - гастрономічних фестивалях. Охарактеризовано світові та вітчизняні масові гастрономічні події. Зазначено, що, незважаючи на значний потенціал у популяризації унікальної туристичної території, розвитку ПГТ в Одеському регіоні та м. Одеса приділяється недостатньо уваги. З метою просування м. Одеса та Одеського регіону як туристичної дестинації, запропоновано концептуальну ідею щорічного національного гастрономічного фестивалю одеської кухні та комплексну програму його просування. Сформульовано ключові відмінності запропонованого заходу від уже існуючих гастрономічних фестивалів м. Одеса та Одеського регіону, а саме: формування впізнаваного подієво-гастрономічного бренду туристичної дестинації, проведення фестивалю національного масштабу. Зауважено, що отриманий ефект від проведення національного фестивалю одеської кухні слугуватиме основою для дослідження аспектів подальшого розвитку та просування подієво-гастрономічних заходів в м. Одеса та Одеському регіоні. Зосереджено увагу на важливості проведення оцінки економічного впливу фестивалю та запропоновано методологічний підхід. Визначено шляхи підвищення ефективності запропонованого заходу, серед яких важлива роль відводиться регіональним органам влади у реалізації політики підтримки та розвитку ПГТ.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ОДЕ)441.358

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського