РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000750351<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кондрацька Г. 
Сучасні підходи до формування культури здоров'я студентів / Г. Кондрацька, С. Самойлик, В. Максим'як // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2020. - № 3. - С. 3-9. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Доведено необхідність використання ефективних підходів до формування культури здоров'я студентів - майбутніх фахівців із фізичної культури та спорту. Культура здоров'я - складова частина професійного зростання фахівців із фізичної культури та спорту. Шкільне середовище вимагає компетентного фахівця для формування здоров'язберігальної позиції кожного учня. Мета дослідження - розкрити необхідність використання ефективних підходів до формування культури здоров'я студентів, що призводить до формування компетентного фахівця для визначення здоров'язберігальної позиції кожного учня. Методи дослідження - вивчення, аналіз і систематизація літературних джерел та узагальнення передового педагогічного досвіду з метою окреслення важливості формування змісту навчальних дисциплін, а також критеріїв оцінювання компетентності студентів із навчальних дисциплін: "Основи здорового способу життя", "Нетрадиційні методи оздоровлення", "Види оздоровчо-рекреаційної рухової активності", визначено необхідність пошуку дієвих підходів до формування культури здоров'я. Запропоновано інформаційно-спонукальний, когнітивно-пізнавальний, дієво-оцінювальний підходи у формуванні рівня культури здоров'я студентів. Розкрито умови, за допомогою яких реалізується зміст навчальних програм і формується здоров'язберігальна компетентність студентів. Встановлено, що означені підходи (інформаційно-спонукальний, когнітивно-пізнавальний, дієво-оцінювальний) набули пріоритетного значення в системі вищої освіти. Запропоновані умови формують позитивну динаміку зростання рівня культури здоров'я студентів, різниця між початковим і кінцевим рівнями зросла на 52,9 % в експериментальних групах і на 22,36 % - у контрольних. Поряд із фаховими предметами студенти все більше обирають такі навчальні дисципліни, які уможливлюють формування знань щодо зростання рівня культури здоров'я, що мотивує до здорового способу життя та формує здоров'язберігальну компетентність.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч51 р30

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського