РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000750687<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Скіцько В. І. 
Фінтех у сфері платежів: світовий досвід, тенденції та перспективи / В. І. Скіцько, І. В. Дідух // Бізнес Інформ. - 2020. - № 5. - С. 402-408. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.

Фінтех надає можливості отримання фінансових послуг новими способами з мінімізацією потреби присутності клієнта в офісі банку, фінансовій установі тощо. Розвиток інтернету та мобільних пристроїв зумовив стрімкий розвиток фінтеху, зокрема у сфері платежів. Досліджено тенденції та перспективи розвитку платежів як одного з популярних напрямів фінансових технологій через призму компаній, які займають лідируючі позиції у цій сфері. Досліджено основні напрямки та етапи розвитку таких фінтех-компаній, ключові аспекти в їх діяльності. Зокрема, у роботі здійснено порівняння основних етапів розвитку компаній "Ant Financial" та "Paytm" за показниками ринкової капіталізації, кількості користувачів та сфери діяльності. Досліджено, як нові послуги у сфері платежів полегшують життя користувачів. Проаналізовано сучасні тенденції розвитку сфери платежів та їх розповсюдження серед компаній - лідерів у цій сфері. Зокрема, дослідження показали, що лише дві компанії "Ant Financial" та "Paytm" охоплюють усі актуальні аспекти (послуги) у сфері платежів, інші компанії - менше. Це пояснюється тим, що такі компанії (наприклад, "Compass", "TransferWise" та "Klarna") зосередили свою увагу на вужчій сфері діяльності. Разом із тим, усі компанії приділяють значну увагу захисту споживачів від шахрайських дій і різних фальсифікацій. "Фінтех-єдинороги" мають свої електронні гаманці, приділяють багато уваги швидкості проведення платежів, спрощують процес оплати покупок в Інтернеті та створюють альтернативні мережі роздрібних платіжних послуг і системи грошових переказів. Окреслено перспективи розвитку діяльності фінтех-компаній. Зокрема, перспективними та актуальними є нові способи автентифікації клієнтів, використання технології блокчейн тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.23 + У9(4УКР)262.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського