Шарбель Ю. Результати фізичної реабілітації футболістів 18 - 24 років після ушкоджень гомілковостопного суглоба / Ю. Шарбель, Т. В. Підкопай, Д. О. Підкопай // Слобожан. наук.-спорт. вісн.. - 2020. - № 3. - С. 56-61. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.Мета роботи - покращання результатів фізичної реабілітації футболістів 18 - 24 років з внутрішньо-суглобовими ушкодженнями гомілковостопного суглоба на амбулаторному етапі шляхом оптимізації та підвищення ефективності диференційованого застосування реабілітаційних заходів, що були долучені у тренувальний процес. В основу роботи покладено результати спостереження за 36 футболістами, які проводилися в клініці Медичного центру "Mir Majid Erslan" м. Бейрут (Ліван). Ефективність фізичної реабілітації оцінювали: за шкалами LEFS, VAS, за анкетою Euro Qol - 5D, за методиками А. В. Калашнікова та NEER. Дані дослідження вказують на те, що за позитивнлї динаміки змін функціонального стану травмованих обох клінічних груп, більш виражені та достовірно кращі є результати, які отримано у травмованих основної групи, яким проведено фізичну реабілітацію згідно з запропонованою програмою. Проведений аналіз результатів дослідження показав, що за позитивної динаміки змін функціонального стану травмованих обох клінічних груп більш виражені та достовірно кращі результати були отримані саме у травмованих основної групи, яким була проведена фізична реабілітація згідно з запропонованою програмою. Крім того, у травмованих основної групи в однакові терміни та об'єми спостереження означені показники були кращими, ніж в контрольній групі. Індекс рубрикатора НБУВ: Ч510.9 + Ч515.780.91 + Р458.198.55
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ
Повний текст Наукова періодика України Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|