РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000751518<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Чирка Ю. Л. 
Порівняння ендоскопічної та прямої декомпресії серединного нерва у хворих із синдромом карпального каналу / Ю. Л. Чирка, В. М. Ольхов // Ендоваскуляр. нейрорентгенохірургія. - 2017. - № 2. - С. 57-67. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Мета роботи - оцінити результати ендоскопічного хірургічного лікування пацієнтів із синдромом зап'ясткового каналу порівняно з відкритою декомпресією серединного нерва. Для декомпресії серединного нерва в ділянці карпального каналу обрано ендоскопічну методику та інструментарій K. G. Krishnan. Наведено техніку виконання ендоскопічного втручання крізь зап'ястковий доступ. Проаналізовано результати лікування 104 пацієнтів методом ендоскопічної та прямої декомпресії серединного нерва. Стан пацієнтів оцінювали до хірургічного втручання, на 7-му та 30-ту добу після операції. Регрес невропатичного больового синдрому за даними опитувальника BCTQ мав місце в усіх прооперованих пацієнтів. Функціональні результати в післяопераційний період погіршувалися на 7-му добу, але з 30-ї доби хворі відзначали значне поліпшення функції кисті, що відповідало змінам на контрольній електоронейроміограмі та результатам ультразвукового сканування серединного нерва. В одному випадку після хірургічного втручання не спостерігали регресу гіпестезії. Висновки: ендоскопічні технології є методом вибору при лікуванні пацієнтів із синдромом зап'ясткового каналу. Завдяки малоінвазивності та достатній візуалізації структур карпального каналу їх з успіхом можна використовувати в нейрохірургічній практиці. Результати лікування свідчать про ефективність ендоскопічної методики та швидке відновлення працездатності у прооперованих хворих.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.18.4-5 + Р458.284.6-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100899 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського