РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000752627<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Danylkiv Kh. P. 
Efficiency of using financial and credit instruments to intensify the innovative development of small business structures in Ukraine = Ефективність використання фінансово-кредитних інструментів активізації інноваційного розвитку малих підприємницьких структур в Україні / Kh. P. Danylkiv, N. Ye. Hembarska, O. P. Voloshyn // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". Сер. Проблеми економіки та упр. - 2020. - 4, № 2. - С. 133-143. - Бібліогр.: 21 назв. - англ.

Мета роботи - обгрунтування теоретичних і методичних положень, розробка практичних рекомендацій, спрямованих на вдосконалення інноваційного розвитку (ІР) малих підприємницьких структур (МПС) в економіці України з застосуванням впливу фінансово-кредитних інструментів. Розкрито роль і значення малих підприємницьких структур для української економіки, висвітлено основні проблеми його ІР включаючи доступну фінансову підтримку. Відзначено важливість ІР малих підприємств, зокрема їх відповідність змінам ринкових умов, збільшенню та прибутковості. Зазначається, що система фінансової підтримки діяльності суб'єктів малого підприємництва повинна будуватися на забезпеченні безперебійного поточного ІР. Розглянуто та критично описано наявні джерела та форми фінансової підтримки МПС залежно від цілей їх діяльності. Зокрема, увагу звернено на самофінансування, власний капітал, державну фінансову підтримку, банківське та комерційне кредитування, фінансовий лізинг, факторинг, форфейтинг, програми фінансування міжнародних фінансових установ, грантове та венчурне фінансування. Найпоширенішими джерелами фінансової підтримки поточної діяльності малого підприємства є його прибуток і банківське кредитування. У той же час можливість отримання банківської позики обмежена з багатьох причин. Перспективним видом фінансової підтримки інноваційного розвитку МПС є венчурне фінансування у формі залучення коштів зовнішнього інвестора та грантової підтримки міжнародних організацій. Їх особливість полягає у наданні коштів на безповоротній основі. Розглянуто умови банківського кредитування за програмами українсько-німецького фонду. Виділено особливості та обгрунтовано основні переваги та недоліки існуючих фінансових джерел фінансування, а також запропоновано найефективніші підходи до фінансування інноваційної діяльності МПС за несприятливих економічних умов.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-131.1 + У9(4УКР)0-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409:А:ПЕУ Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського