РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000752679<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Kudryavtsev V. 
Selecting the mutual arrangement of the engine and wing in a transport aircraft for short take-off and landing / V. Kudryavtsev, B. Strigun, V. Shmyrov, V. Loginov // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2020. - № 4/1. - С. 6-16. - Бібліогр.: 27 назв. - англ.

Для збереження конкурентоспроможних переваг середнього транспортного літака короткого злету та посадки необхідно вирішити задачу забезпечення злету та посадки на грунтові злітно-посадкові смуги довжиною 600 - 800 м при установленні турбореактивних двигунів. У разі розташування двигунів на пілонах під крилом це досягається за рахунок застосування "силового" повороту реактивного струменя (РС) (двигунів при випускання закрилків на кут 60<^>o. Виконано пошук взаємного розташування крила та двигуна по його висоті, по положенню відносно будівельної площини крила та кута встановлення. Визначено взаємне розташування, яке надає можливість максимально збільшити підйомну силу завдяки повороту РС. Показано, що при цьому досягається безвідривне обтікання секції закрилку у разі його відхилення на кут 60<^>o. Виконано аналіз температурного впливу РС на механізацію та крило літака на етапах злету та посадки за різного положення двигунів під крилом, різних швидкостей польоту та кутів атаки. Проаналізовано вплив механізації на розподіл швидкостей і температур РС. Показано, що зменшення відстані між соплом двигуна та нижньою поверхнею крила призведе до збільшення кута відхилення РС. Визначено зони хвостової ланки закрилка, які потребують спеціального виконання для роботи за температур понад 400 <^>oC. Проведено аналіз впливу РС на лобовий опір літака у крейсерській конфігурації, а також схеми розміщення двигуна на електрозалежні системи літака. Показано відсутність впливу РС на лобовий опір літака в крейсерській конфігурації, зниженню витрат палива на крейсерських режимах, а також благоприємний сприятливий вплив на електрозалежні системи завдяки значному зниженню газодинамічних втрат по тракту силової установки. Запропоновано способи реалізації модернізації транспортного літака типу Ан-70 із метою забезпечення його переваг у своєму класі.


Індекс рубрикатора НБУВ: О535.1-015.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського