РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000752698<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Panchenko A. 
Predicting the estimated time of cargo dispatch from a marshaling yard / A. Panchenko, A. Prokhorchenko, S. Panchenko, O. Dekarchuk, D. Gurin, I. Medvediev // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2020. - № 4/3. - С. 6-15. - Бібліогр.: 33 назв. - англ.

Запропоновано метод прогнозування очікуваного часу відправлення для вантажної відправки на сортувальній станції (ССт) у залізничній системі без дотримання розкладу відправлення вантажних поїздів. Проведено дослідження впливу різних факторів на тривалість знаходження вагонних відправок у сортувальній системі (СС) із використання кореляційного аналізу. Визначено макропараметри перевізного процесу, які найбільше впливають на тривалість знаходження вагонних відправок в СС. Для збільшення інформативності вхідних даних запропоновано застосувати метод розбиття даних, що надає можливість більш детально врахувати вплив різних факторів на тривалість простою відправок на станції. Розроблено метод прогнозування очікуваного часу відправлення вантажної відправки на ССт на базі методу машинного навчання - випадковий ліс і перевірено точність прогнозу. Математичну модель прогнозування (ММП) наведено у вигляді розв'язанння задачі мультикласифікації з обробкою даних із великим числом ознак і класів. Використано метод класифікації з вчителем. Оптимізацію випадкового лісу проведено через підбір гіперпараметрів ММП на основі випадкового пошуку. Проведені експериментальні дослідження на даних експлуатаційної роботи позакласної ССт на залізничній мережі України. Точність прогнозу класифікації за показником accuracy для відправки з вагонопотоку "транзит без переробки" складає 86 % правильних відповідей; відправки з вагонопотоку "транзит з переробкою" складає 54 %. Застосований підхід до прогнозування очікуваного часу відправлення вантажної відправки надає можливість значно підвищити точність отриманих прогнозів з урахуванням реальної експлуатаційної ситуації на ССт. Це надасть можливість обгрунтовано підійти до розробки автоматизованої системи прогнозування тривалості операцій із вантажними відправками в залізничній системі.


Індекс рубрикатора НБУВ: О275.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського