РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000753150<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Котвіцька А. А. 
Обгрунтування сучасних педагогічних технологій підвищення якості викладання дисципліни "Фармацевтичне право та законодавство" / А. А. Котвіцька, А. В. Волкова, Г. Є. Болдарь, Я. О. Проскурова // Упр., економіка та забезп. якості в фармації. - 2020. - № 4. - С. 18-26. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Мета роботи - висвітлення досвіду кафедри соціальної фармації Національного фармацевтичного університету щодо обгрунтування актуальних тенденцій розробки та застосування сучасних педагогічних технологій із метою підвищення якості викладання дисципліни "Фармацевтичне право та законодавство". Дослідження виконано на основі узагальнення власних методичних розробок, досвіду проведення у 2019 і 2020 рр. олімпіад із дисципліни "Фармацевтичне право та законодавство", матеріалів конкурсу студентських есе на тему "Знання права - вимога сьогодення", у якому взяли участь 45 студентів, а також на підставі опрацювання наукової та навчально-методичної літератури, нормативно-правових актів України. Отримані дані надано з використанням аналізу, синтезу, узагальнення; системного, формально-логічного, порівняльно-правового методів, а також методу тлумачення правової норми. З'ясовано, що впровадження сучасних педагогічних технологій із застосуванням методів кейсів, проблемного, змістовного аналізу правових норм (граматичне, системне та історико-порівняльне тлумачення) сприяють підвищенню якості опанування здобувачами освіти програмного матеріалу навчальної дисципліни "Фармацевтичне право та законодавство". Обгрунтовано нерозривний дидактичний зв'язок методу кейсів та інших інтерактивних методів, зокрема проблемного, дискусії, мозкового штурму тощо. Розкрито методи, які використовують для з'ясування студентами змісту правових норм. Наведено власні педагогічні розробки щодо застосування кожного з названих методів. Доведено, що використання на заняттях із дисципліни "Фармацевтичне право та законодавство" проблемного методу та методу кейсів сприяє розвитку фахового аналітичного мислення, відпрацюванню навичок вирішення практичних ситуацій. Обгрунтовано, що за критерієм характеру ситуації можна застосовувати кейси-випадки, кейси-вправи, кейси-ситуації. З'ясовано, що проблемний метод можна впроваджувати під час проведення лекцій, семінарських і практичних занять, а також під час самостійної роботи студентів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4Укр)р88 + Х819(4Укр)148

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100134 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського