РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000753910<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Bulgakova O. S. 
Reactive programming paradigm for development user interfaces = Використання парадигми реактивного програмування для розробки клієнтських інтерфейсів / O. S. Bulgakova, V. V. Zosimov // Control Systems and Computers. - 2019. - № 5. - С. 62-69. - Бібліогр.: 7 назв. - англ.

Парадигма реактивного програмування (ПРП) передбачає легкість вираження потоків даних, а також поширення змін завдяки цим потокам. В імперативному програмуванні операція присвоювання означає кінцівку результату, тоді як в реактивному - значення буде перераховано при отриманні нових вхідних даних. У центр програми ставиться поняття потоку. Потік значень проходить у системі ряд трансформацій, які необхідні для вирішення певної задачі. Оперування потоками надає можливість системі бути розширюваною та асинхронною, а правильна реакція на виникаючі помилки - відмовостійкою. Мета роботи - дослідити актуальність використання ПРП, як основи для розробки клієнтських інтерфейсів. Розглянуто парадигму реактивного програмування, її відмінності від імперативного та функціонального програмування. Досліджено основну технологію, яка використовується сьогодні для створення додатків на основі реактивного програмування. На прикладі показано використання реактивної парадигми, яка надає можливість знизити трудовитрати на побудову валідних моделей, мінімізувати помилки, надаючи можливість вирішувати поставлену задачу ефективно та швидко. На сьогоднішній день інструменти реактивного програмування надають можливість поліпшити створення та підтримку існуючих проектів, особливо, орієнтованих на інтенсивну взаємодію користувача з системою. Наведений проект, розроблений за допомогою технології ReactiveX, ASP.NET і WPF може бути використаний як наочне застосування даної технології.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.810

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14024 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського