РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000754233<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Jover V. 
Investigation of geometrical deterioration of tramway tracks = Дослідження погіршення геометрії трамвайних колій / V. Jover, L. Gaspar, S. Fischer // Наука та прогрес трансп. Вісн. Дніпр. нац. ун-ту залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. - 2020. - № 2. - С. 46-59. - Бібліогр.: 15 назв. - англ.

Основна мета статті - демонстрація результатів аналізу погіршення геометрії трамвайних колій. Ця стаття є часткою дослідження в рамках кандидатської дисертації. Спочатку були узагальнені системи верхньої будови колії та інструменти, використані під час роботи, після чого була проведена перевірка колії, зупинок трамвая, перетинів колій і стрілочних переводів. Проведено дослідження окремої трамвайної колії, зупинок трамвая, переїздів та стрілочних переводів. Під час дослідження колії оцінено результати вимірювань відповідно до двох методик. Для визначення фактора зносу систем верхньої будови колії провели додаткові вимірювання також на інших трамвайних лініях. Виконаний аналіз є першим кроком складної методики, яку використовують під час розгляду й оптимізації витрат життєвого циклу верхньої будови трамвайної колії. Для досягнення цієї мети існує багато параметрів, факторів, які необхідно взяти до уваги в майбутньому. Наявні методи й моделі, які використовують у різних галузях цивільного будівництва, наприклад, дуже складна методика, пов'язана з дорожнім покриттям; але не існує спеціальної методики, що стосується залізничних або трамвайних колій. Автори спробували розробити методику розрахунку й оцінки, за допомогою якої можна оцінити 6 різних типів верхньої будови трамвайної колії на лінії N 1 в столиці Угорщини (Будапешт). Це найновіша реконструйована трамвайна лінія, друга за довжиною в Будапешті. Визначено, який тип системи верхньої будови колії є "найкращим" і "найгіршим" на основі власних вимірювань і методів розрахунку та оцінки. Проведене дослідження авторів ляже в основу написання кандидатської дисертації в багатопрофільній аспірантурі при Університеті Іштвана Сечені (Дьєр, Угорщина).


Індекс рубрикатора НБУВ: О821.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72605 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського