РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000754606<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Burmaka I. A. 
Evaluating a blockchain-based network performance for the intrusion detection system = Оцінка продуктивності мережі на основі блокчейна для системи виявлення вторгнень / I. A. Burmaka, V. V. Lytvynov, I. S. Skiter, S. V. Lytvyn // Мат. машини і системи. - 2020. - № 1. - С. 99-109. - Бібліогр.: 29 назв. - англ.

Системи виявлення вторгнень є важливою частиною кожної корпоративної мережі. Але поточний обсяг мережевого трафіки в корпоративній мережі настільки великий, що централізовані системи виявлення вторгнень не можуть обробити таку кількість трафіки. Тому сучасним корпоративним мережам потрібна розподілена система виявлення вторгнень. Але для великих розподілених систем потрібен механізм встановлення довіри між вузлами. Блокчейн може використовуватися як такий механізм, але більшість випадків використання робочих блокчейнів пов'язані з криптовалютами, де блокчейн успішно використовується як децентралізована база даних, яка зберігає всю історію транзакцій і має механізм перевірки цілісності даних. Таким чином, протоколи блокчейна, які спочатку були розроблені для криптовалют, можуть мати проблеми із продуктивністю, коли вони будуть використовуватися для обміну інформацією про вторгнення в системи. В більшості випадків це відбувається через те, що обсяг даних у системах виявлення вторгнень для запису набагато більший, ніж у мережі криптовалют. Крім того, основна відмінність використання блокчейна для системи виявлення вторгнень і криптовалюти полягає в тому, що криптовалюта має в середньому стабільні обсяги даних для запису, коли система виявлення вторгнень має змінний обсяг даних, який збільшується у випадку аномальних ситуацій у мережі. Представлено результати моделювання мережі на основі блокчейна для загальної оцінки продуктивності виявлення вторгнень у систему. Експеримент включає агентське моделювання динаміки параметрів, які мають найбільший вплив на продуктивність мережі. Результати моделювання допоможуть нам знайти оптимальні випадки використання для систем виявлення вторгнень на основі блокчейна. Також він покаже нам слабкі сторони протоколів блокчейна та шляхи покращення продуктивності блокчейна для цього випадку використання.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31-016.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23045 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського