РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000754753<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Михайлова А. В. 
Моделювання мережі NVIS зв'язку для оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації в агропромисловому комплексі на сході України / А. В. Михайлова, С. М. Чумаченко, А. О. Мошенський, М. М. Кірієнко // Інженерія природокористування. - 2019. - № 4. - С. 114-121. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Існуючі загрози воєнного та техногенного характеру, пов'язані з веденням збройного конфлікту в зоні проведення Операції об'єднаних сил, що проходить на території Східної України вже шостий рік, вимагають від спеціальних служб, зокрема Державної служби України з надзвичайних ситуацій, належного стану системи оповіщення та зв'язку з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій воєнного та техногенного характеру на території Донеччини, в тому числі у агропромисловому комплексі, проведення робіт з їх ліквідації та рятування цивільного населення Донбасу, що знаходиться на території виникнення події, а також, залежно від характеру ситуації, що виникла, регіону довкола місця її виникнення. У зв'язку з цим, а також зважаючи на факт можливого збою електро- та телекомунікаційної мереж, необхідно розглядати альтернативні види зв'язку. Здійснено аналіз радіомережі ALE, яка широко використовується у світі в тому числі та для надання допомоги спеціальним службам у ході виконання рятувальних робіт. Застосування системи радіозв'язку ALE надає можливість не лише ініційовувати та підтримувати голосову розмову, а й забезпечує виконання ще ряду функцій, зокрема здійснення оповіщення про надзвичайну ситуацію, обмін інформацією та даними, передачу коротких текстових повідомлень, трансфер документами та зображеннями, а також можливість відстеження географічного розташування. У поєднанні з антеною конфігурації NVIS вищезазначена радіосистема може дозволити безперебійний зв'язок на випадок виникнення екстремальної ситуації, а також в ході реагування та ліквідації наслідків від неї. Для підтвердження цієї думки здійснено моделювання антени, необхідної для забезпечення оповіщення та зв'язку, яке проводилося з застосуванням програмного забезпечення MMANA-GAL.


Індекс рубрикатора НБУВ: З885 + Ц57(4УКР5)1-512

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101173 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського