РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000754983<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бунь Ю. М. 
Малоінвазивні способи дохірургічного і хірургічного етапів дентальної імплантації у пацієнтів із вторинною адентією в умовах амбулаторного прийому / Ю. М. Бунь, О. В. Бунь // Буков. мед. вісн.. - 2020. - 24, № 3. - С. 3-8. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Сьогодні з успіхом використовують найменш травмуючі методи малоінвазивної дентальної імплантології, які значно скорочують терміни реабілітації пацієнтів і знижують психологічну травму, пов'язану з хірургічним втручанням. Мінімізація обсягів втручання у разі відновлення зубів з урахуванням оцінки клінічної ситуації та визначенням стану пацієнта, ризиків асоційованих з уведенням імплантата і забезпечення естетичної складової сприяє не тільки можливості досягнення більш прогнозованого результату лікування, а й забезпечує скорочення термінів остеоінтеграції. У роботі наведено лікування вторинної адентії з використанням системи дентальних імплантатів TRATE ROOT шляхом проведення імплантації за класичним методом та безклаптевою методикою. Мета роботи - оптимізувати дохірургічний та хірургічний етапи дентальної імплантації у пацієнтів із вторинною адентією за рахунок використання нових систем імплантатів для створення більш сприятливих умов скорішої остеоінтеграції. У роботі в умовах амбулаторного прийому 12 пацієнтам проведено імплантацію за класичною методикою та 20 пацієнтам - безклаптевою методикою. З метою мінімізації тривалості приживлення імплантатів та створення більш сприятливих умов скорішої остеоінтеграції двадцятьом пацієнтам у приватній клініці "Бунь Ю. М." після підписання інформованої згоди та обстеження проведено дентальну імплантацію з використанням малоінвазивного способу. Обстеження пацієнтів (рентгенологічне обстеження та оцінка гігієни ротової порожнини) проводилося на кожному етапі лікування. На прикладі проведення малоінвазивного способу дохірургічного і хірургічного етапу дентальної імплантації у пацієнтів із вторинною адентією виявлено зменшення ділянки операційної травми, скорочення термінів тривалості операції, післяопераційного періоду, усунення дискомфорту для пацієнта. Висновок: мінімізацію тривалості остеоінтеграції здійснено за рахунок нових систем імплантатів, які володіють остеоіндуктивними властивостями, що розраховані на малоінвазивний протокол, який передбачав зменшення операційної травми, скорочення післяопераційної реабілітації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р668.62 с + Р665.621.050

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського