РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000755239<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Мироненко Л. В. 
Керамічний комплекс Батурина XVII - початку XVIII ст. : автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.04 / Л. В. Мироненко; НАН України, Ін-т археології. - Київ, 2017. - 16 c. - Бібліогр.: с. 13-15 - укp.

Розглянуто всі групи керамічних виробів Батурина XVII - початку XVIII ст., що включають будівельну, архітектурно-декоративну кераміку, керамічний посуд та дрібну керамічну пластику, представлену, переважно, знахідками люльок. На основі морфологічних характеристик у межах кожної з груп здійснений розподіл виробів за типами та варіантами, що дало змогу визначити час побутування окремих різновидів знахідок та їх функціональне призначення. Вдалося встановити хронологічну послідовність побудови цегляних споруд на території міста та його околиць, визначити конструктивні та декоративні особливості кахлів та кахляних печей Батурина, розробити хронологічно-типологічну схему керамічного посуду. Комплексний аналіз різноманітних груп керамічного матеріалу дав можливість визначити приблизну кількість гончарних середків у межах міста, а також реконструювати культуру та побут його жителів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т4(45УКР1-4ЧЕР)4-415 + Т491.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА429911 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського