РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000755371<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Безшкуренко О. Г. 
Удосконалення процесів розкислення та позапічної обробки високовуглецевої електросталі для стабілізації умов безперервного розливання : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.16.02 / О. Г. Безшкуренко; Нац. металург. акад. України. - Дніпро, 2017. - 22 c. - Бібліогр.: с. 19-21 - укp.

Метою роботи є удосконалення процесу виплавки напівпродукту в ДСП і оптимізація технології виробництва з нього високовуглецевої сталі на підставі встановлення впливу технологічних параметрів виплавки, позапічної обробки і безперервного розливання на якість кордової сталі (насамперед вміст сірки, азоту і неметалевих включень). Теоретично обгрунтовані раціональні параметри наскрізної технології виробництва чистої високовуглецевої сталі з використанням комплексу "дугова сталева піч - установка ківш піч - вакууматор - машини безперервного лиття заготовок (далі - ДСП-УКП-УО-МБЛЗ)". Підтверджено доцільність використовування підвищеної розкислювальної здатності вуглецю під час зниження тиску і обгрунтована ефективність вживання зворотної технологічної схеми ДСП —> VD—> УКП —>МБЛЗ. Експериментально встановлено, що до зменшення розмірів і кількості НВ в кордовій сталі приводить: збільшення витрати кальцієвмісного дроту; заміна глиноземної футеровки стальковша і промковша на магнезитову; заміна в промковші керамзитової засипки на склад на основі золи рисового лушпиння; захист струменів металу від вторинного окислення зі стальковша і промковша. Установлений механізм затягування каналів стаканів-дозаторів, визначений хімічний і мінералогічний склад настилів (магнезійна шпінель і алюмокальцієвий силікат), упроваджені заходи, що знімають затягування каналів. В результаті упровадження розроблених технічних рішень поліпшена технологічність переробки високовуглецевої катанки в металокорд на метизних підприємствах - обривність під час звивання понижена в 14 разів, під час волочіння - в 10 разів.


Індекс рубрикатора НБУВ: К327.403-141

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА429945 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського