РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000755387<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Яєчник О. Р. 
Інтенсивна терапія синдрому гастро-інтестинальної дисфункції у пацієнтів з черепно-мозковою травмою, поєднаною з травмою кісток скелету : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.30 / О. Р. Яєчник; ДЗ "Дніпропетр. мед. акад. МОЗ України" . - Дніпро, 2017. - 24 c. - Бібліогр.: с. 19-20 - укp.

Роботу присвячено вивченню функціонального стану шлунково-кишкового тракту, удосконаленню визначення тяжкості синдрому гастро-інтестинальної дисфункції та диференційованому вибору методів протезування функцій шлунково-кишкового тракту у хворих з черепно-мозковою травмою, поєднаною з травмою кісток скелету, ускладненою синдромом поліорганної дисфункції з ознаками синдрому гастро-інтестинальної дисфункції (СГІД). Зазначено,що стадійність СГІД визначалася за запропонованою нами модифікованою шкалою визначення ступеня гастро-інтестинальної дисфункції. Інтенсивна терапія доповнювалася різними технологіями протезування функції шлунково-кишкового тракту (ШКТ) і визначалася ступенем пошкодження останнього. Зазначено, що у хворих з черепно-мозковою травмою, поєднаною з травмою кісток скелету, ускладненою синдромом поліорганної дисфункції з проявами СГІД, виникає порушення моторно-евакуаторної, всмоктувальної, бар'єрної функцій. Уключення в комплекс інтенсивної терапії ентерального харчування із застосуванням тримебутину малеату, інтестинальної оксигенації, перидуральної аналгезії, рифаксиміну та фідаксоміцину сприяють найшвидшому поліпшенню функціонального стану шлунково-кишкового тракту, позитивно впливають на гомеостаз, що дало змогу знизити летальність у разі компенсованої стадії на 4,1%, субкомпенсованій - на 2,7%, декомпенсованій - на 1,4%.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р638.77 + Р458.19 + Р252.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА429961 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського