РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000755401<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Шендрик В. Г. 
Лікування ускладнених форм бешихи з застосуванням хірургічних методів та оксиду азоту : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.03 / В. Г. Шендрик; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л. Шупика. - Київ, 2017. - 24 c. - Бібліогр.: с. 20-21 - укp.

Проведено імунологічні дослідження, вивчено вплив імуномодулятору на показники імунітету. Показано, що комплексне лікування викликає незначні зміни імунітету у хворих з легким ступенем тяжкості бешихи (р > 0,05) і достовірно сприяє нормалізації імунітету у хворих із середнім і важким ступенем. Включення в комплексне лікування імуномодулятору позитивно впливає на імунний статус пацієнтів із бешихою середнього та важкого ступеня тяжкості. Спостерігається підвищення функціональної активності Т-лімфоцитів, покращення співвідношення імунорегуляторних клітин. Зазначено, що лікування бешихи з використанням у комплексній терапії імуномодулятору виявилося ефективним при всіх формах бешихи. Розроблено чіткі показання до раннього хірургічного лікування всіх форм бешихи. Запропоновано алгоритм діагностики та вибору методу лікування у хворих із різними формами бешихи. Наведено результати ефективного раннього хірургічного лікування різних форм бешихи та NO-терапії в комплексному лікуванні із застосуванням імуномодулятору, що дозволило запобігти прогресуванню бешихового запалення та попередити розвиток ускладнень. Біль зменшується через 2 ± 1,2 доби (знеболюючі препарати не потрібні), значно зменшується інтоксикація (t˚ тіла знижується до нормальних показників через 2 ± 1,2 доби), скорочується термін лікування на 7 ± 1,7 діб (р < 0,05).


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.63-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА430010 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського