РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000755582<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Скрипник А. Ю. 
Вплив російської військової присутності у Правобережній Україні на інкорпорацію регіону наприкінці XVIII - середини 60-х рр. XIX ст. : автореф. дис. ... д-ра іст. наук : 07.00.01 / А. Ю. Скрипник; Кам'янець-Поділ. нац. ун-т ім. І. Огієнка. - Кам'янець-Подільський, 2017. - 34 c. - Бібліогр.: с. 25-32 - укp.

Досліджено природу російського військового чинника як силового фактора колонізації імперською владою території Правобережної України (1792 - 1865 рр.). Показано імперські збройні сили та їх інститути в ролі головного рушія самодержавного механізму, спрямованого на цілковите поглинання території регіону та його всебічну інтеграцію. Висвітлено історичні події та явища, з'ясовано чисельність, дислокацію, основні функції частин армії у мирний і воєнний час. Розглянуто широке коло питань адміністративно-територіальної структури управління губернського й повітового рівня, засад квартирування, системи постачання та забезпечення військового механізму. Вивчено багатогранну природу стосунків між військовослужбовцями та місцевим населенням в окреслених межах, а також ступінь впливів на трансформації в усіх сферах життєдіяльності суспільства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)51-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА430191 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського