РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000755599<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Сичик М. М. 
Катетерна радіочастотна абляція аритмогенних зон серця підвищеної ефективності та безпечності : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.11.17 / М. М. Сичик; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т ім. І. Сікорського". - Київ, 2017. - 25 c. - Бібліогр.: с. 18-22 - укp.

Викладено результати досліджень щодо підвищення ефективності та безпечності катетерної радіочастотної абляції (РЧА) аритмогенних зон серця шляхом удосконалення методу та вибору режимів електричного впливу з урахуванням термоелектричних і морфометричних характеристик ділянок серця. Розроблено адаптивну методику розрахунку термоелектричних характеристик міокарда, на основі аналізу індивідуальних електро- та теплофізичних параметрів відгуку тканини серця на вплив радіочастотного струму, шляхом розв'язання зворотної задачі термодинаміки та реалізації її при математичному моделюванні графічного поширення деструктивних температурних полів у тканині міокарда. Розроблено тривимірну модель катетерної РЧА і впроваджено в хірургічну практику як спосіб візуалізації глибини деструкції міокарда для вибору параметрів електричного впливу, прогнозування надійності усунення джерела аритмії та запобігання перфоративних ускладнень термічного генезу. Запропоновано алгоритм вибору параметрів РЧА для різних анатомічних зон серця, який дозволяє виконувати ефективну та безпечну трансмуральну деструкцію тканини міокарда. Розроблено методику біполярної катетерної РЧА патологічних джерел збудження, розташованих у глибині потовщених м'язових масивів гіпертрофованої стінки серця, шляхом застосування двох активних електродів, що забезпечують збільшення вдвічі глибини деструкції, яка не досягалася класичним методом монополярної абляції.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.109

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА430208 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського