РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000755747<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Паздніков Р. В. 
Анкерна стабілізація капсули в разі передньої травматичної нестабільності плечового суглоба : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.21 / Р. В. Паздніков; Нац. акад. мед. наук України, Ін-т патології хребта та суглобів ім. М. І. Ситенка. - Харків, 2017. - 20 c. - укp.

Увагу приділено удосконаленню хірургічної тактики лікування хворих із передньою травматичною нестабільністю плечового суглоба шляхом обгрунтування та розробки методів оптимізації артроскопічної анкерної стабілізації капсули. На підставі клінічних і експериментальних біомеханічних досліджень доведено, що анкерні фіксатори мають достатню міцність фіксації в кістці та можуть бути ефективно використані для стабілізації переднього відділу капсули плечового суглоба. Математично розраховано оптимальний міжанкерний інтервал у 12 - 13 мм. Виявлено залежність необхідної кількості анкерів для виконання ремплісації зони дефекту головки плечової кістки капсулою суглоба і сухожиллям підостьового м'яза від глибини дефекту. Запропоновано критерій оцінювання артроскопічного доступу - оптимальний кут атаки, який надає змогу обгрунтувати необхідну кількість і розташування інструментальних портів. Доведено, що оптимальна кількість інструментальних портів залежить, зокрема, від протяжності розриву капсули плечового суглоба і не повинна штучно обмежуватися. Розроблено оригінальні конструкції анкерів (патент України № 24112 та № 78069) для відкритої стабілізації капсули плечового суглоба, які перевищують за показниками міцності фіксації наявні пристрої та черезкісткові лігатурні шви. Зазначено, що обгрунтування кількості інструментальних портів і їхнього розташування, а також використання оптимального міжанкерного інтервалу дозволили оптимізувати виконання хірургічного втручання під артроскопічним контролем у хворих із передньою травматичною нестабільністю плечового суглоба, скоротити терміни його іммобілізації й отримати відміні функціональні результати через 6 і 12 місяців після операції.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.198.41

Шифр НБУВ: РА430391 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського