РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000755816<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кузьменко В. І. 
Основні хвороби помідора та обґрунтування заходів по обмеженню їх шкідливості в умовах лівобережного Лісостепу України : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.11 / В. І. Кузьменко; Харків. нац. аграр. ун-т ім. В. В. Докучаєва. - Харків, 2017. - 23 c. - укp.

Уперше в умовах лівобережного Лісостепу України визначено патогенез хвороб помідора, у якому основне місце займають хвороби грибної (рання сухаплямистість, антракноз), бактеріальної (чорна бактеріальна плямистість, бактеріальна гниль, бактеріальний рак) та непаразитарної етіології. Установлено динаміку поширення і розвитку хвороб, джерела поновлення інфекції у природних умовах. Підвищенню стійкості рослин помідора до патогенів та зниженню поширення і розвитку основних хвороб помідора сприяє використання органо-мінеральної системи удобренняу разі внесення комплексних добрив (післядія гною 21 т/га + N60P60K45). Розроблено та впроваджено у виробництво елементи біологізованої технології вирощування помідора, яка включає застосування органо-мінеральної системи удобрення, використання для передпосівної обробки насіння регулятора росту Емістим С, в. с. р. (0,5 л/т) і біопрепарату Азотофіт, р. (0,5 л/т), обробку в період росту і розвитку рослин регулятором росту Біоглобін, в. с. (0,25л/га) і біопрепаратом Азотофіт, р. (0,5 л/т). Запропоновано удосконалені технологічні прийоми, які сприяють кращому іросту і розвитку рослин, підвищуюгь фізіологічну стійкість до хвороб і негативно впливають на їх збудників, а в поєднанні з біологічними і хімічними засобами захисту рослин становлять сучасну інтегровану систему захисту проти шкідливих організмів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П47 + П491.416.107

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА430460 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського