РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000758256<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Багай Т. І. 
Формування зернової продуктивності бобів кормових залежно від елементів технології вирощування в умовах Лісостепу Західного : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.09 / Т. І. Багай; НААН України, Ін-т кормів та сіл. госп-ва Поділля. - Вінниця, 2019. - 21 c. - укp.

Викладено результати досліджень росту та розвитку бобів кормових, фотосинтетичної та симбіотичної діяльності, зернової продуктивності залежно від позакореневих підживлень, внесення різних норм мінеральних добрив, застосування Максимарину та гідразид малеїнової кислоти. Проведено економічну та біоенергетичну оцінку вище вказаних агрозаходів. Доведено, що оптимальні умови для одержання врожаю (у середньому за три роки досліджень) в обсязі 3,94 т / га створюються у варіанті з роздрібним внесенням азоту N30P60K90 + N30 (підживлення) та позакореневим підживленням Вуксалом Мікроплантом (2 кг / га), при цьому забезпечується найбільший вихід сирого протеїну - 1,24 т / га. Максимальний рівень урожайності та виходу сирого протеїну - 3,71 т / га та 1,11 т / га зафіксовано у варіанті із внесенням 30 кг / га Максимарину. Аналіз результатів економічної та енергетичної ефективності показує недоцільність застосування гідрогелю. Зазначено, що рівень рентабельності на контролі становив 125 %, а у варіантах із внесенням препарату 89 - 107 % залежно від норми внесення. Встановлено, що дія гідразид малеїнової кислоти характеризується пролонгованістю. Різні концентрації мають інгібуючий і стимулюючий вплив на ростові процеси в апікальній зоні. Чеканка та внесення ГМК у концентрації 0,4 % підвищили відсоток достиглих бобів відповідно на 31,0 та 21,8 та забезпечили найбільшу врожайність 4,50 - 4,55 т / га, однак зменшили масу 1000 насінин. Внесення ГМК у концентрації 0,6 % має виражений інгібуючий вплив на ростові процеси та знижує врожайність. Проведення чеканки та внесення ГМК у концентрації 0,4 % є економічно та енергетично вигідним і доцільним.


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.2-490

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА444292 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського