РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000758307<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Лещинська І. В. 
Формування портфелю проєктів девелоперських компаній : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / І. В. Лещинська; Київ. нац. ун-т буд-ва і архітектури. - Київ, 2020. - 24 c. - укp.

Розроблено й обгрунтовано інструментарій оцінювання, вибору та побудови продуктивної системи адміністрування портфелем проєктів житлового будівництва, які реалізуються в єдиній операційній системі девелоперської компанії відповідно до нових уявлень щодо цільового призначення та змісту функціонування операційної системи компанії-девелопера (КД), яка працює в галузі комерційного житлового будівництва. Зазначено, що реалізована інструментарієм технологія функціонування КД і розрахунково-критеріальна основа формування й управління проєктами у складі портфеля відповідає: вітчизняним формату, процедурам та індикаторам регламентування й оцінювання операційної діяльності учасників житлового будівництва; вимогам Міжнародної системи фінансової звітності та Національних стандартів (Положень) бухгалтерського обліку щодо взаємодії між учасниками будівництва. За фазами інвестиційного й операційного-виробничого циклу проєктів інструментарій є превентивним, його слід віднести за належністю до стадії «пре-старт-проєкт» (у складі передінвестиційної фази) проєкту. За підсумковою цільовою спрямованістю інструментарій має спрогнозувати майбутні підсумки діяльності операційної системи підприємства-девелопера, що реалізує проєкти у складі портфелю проєктів будівництва житла КД (ППБЖ-КД) як автономні (в межах окремих бюджетів, зведених кошторисів та інституційного середовища учасників, підпорядкованого компанії з управління активами (КУА)) господарські одиниці та має при формуванні складу і структури ППБЖ-КД забезпечити найбільшу синергію (від прийнятої альтернативи сполучення окремих проєктів у єдиний портфель) і найменший із можливих (у колі інституційних учасників і стейкхолдерів) рівнів ризику впровадження інвестиційної програми будівництва житла у складі кількох реальних проєктів. Визначальною прикладною перевагою запровадженого інструментарію є забезпечена в ньому можливість успішного формалізованого адміністрування та коригування параметрів операційно-виробничих циклів проєктів у складі ППБЖ-КД з економічними вимогами, що продиктовані: статтями капітального й операційного бюджетів; розділами зведеного кошторисного розрахунку, змістом виконуваних робіт (що відведені субпідрядниками девелоперського проєкту) та директивами компанії з управління активами.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.327 + У9(4УКР)0-571.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА444641 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського