РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000759856<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Kuznietsova T. 
Mathematical description of angstromtechnologies for artificial intelligence usage in aviation cybersecurity = Математичний опис ангстремтехнологій щодо застосування штучного інтелекту в авіаційній кібербезпеці / T. Kuznietsova, A. Chyrkov // Захист інформації. - 2020. - 22, № 2. - С. 88-96. - Бібліогр.: 15 назв. - англ.

Розглянуто математичні результати у вигляді математичного опису управління людською думкою задля безпеки авіаційних об'єктів на основі впровадження нових авторських концепцій та авторської класифікації реформи авіаційних технологій. Математика сьогодні стоїть перед завданням розробки нових математичних інструментів для забезпечення кібербезпеки в авіації. Кібернетичні об'єкти - це об'єкти, що розвиваються, для них характерний динамічний ефект, коли причина починає діяти через певний час, тому при розробці динамічних моделей необхідно враховувати затримки часу. При використанні математичного апарату в кібернетичному дослідженні та контролі вивчаються не самі об'єкти, а їх 3D-математичні моделі, адекватність яких дуже важко оцінити. У процесі побудови математичної моделі взаємно адаптуються дві системи наукових знань - кібернетична та математична. З розвитком інформаційних технологій ця взаємодія вийшла з поля кібернетичних досліджень у реальну практику управління бізнесом у галузі авіації. Отже, автори ввели нові економіко-математичні концепції і визначили роль 3D-моделювання в ангстремтехнологіях авіапідприємств з точки зору погляду на інформаційну безпеку та кібербезпеку. Успішні менеджери намагаються "запрограмувати" якомога більше управлінських рішень для підвищення ефективності управління інформаційною безпекою та кібербезпекою. Виконано 3D-моделювання інформаційної безпеки і прийняття рішень з кібербезпеки в питаннях повітряного простору, які можна розглядати як невелику версію моделювання з використанням ангстремтехнології управління. Визначено засоби економіко-математичного моделювання управлінської інформаційної безпеки та створення кібербезпеки в задачах авіаційної промисловості, що складаються з програмних модулів, які використовуються для задоволення потреб проектувальників повітряного простору. Ця робота не має заявлених процедур, вона вимагає глибокого розуміння різних типів архітектур нейронних мереж, вона включає багато досліджень та аналізів і може зайняти багато часу для підготовки, але в результаті вона може видавати найбільш ефективне рішення на певний момент і конкретну ситуацію за короткий проміжок часу.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.40 + О53с116

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22801 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського