РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000759869<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гаврилко І. М. 
Організаційні засади формування підсистем моніторингу та контролю в системі менеджменту аграрних підприємств / І. М. Гаврилко // Актуал. проблеми інновац. економіки. - 2020. - № 1. - С. 17-22. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Існуючі економічні умови вимагають від підприємств використовувати інструментарій для виявлення резервів ефективності в системі менеджменту. Розвиток суб'єктів агробізнесу у значній мірі відбувається під впливом фактору інформації. Аналіз інформаційних ресурсів повинен бути направлений на урахування минулих подій і прогнозування перспектив. Мета наукового дослідження - розвиток організаційних засад формування підсистем моніторингу та контролю в системі управління суб'єктів аграрного бізнесу. Обгрунтовано важливість моніторингу як методу дослідження у діяльності аграрного підприємства. Визначено роль моніторингу в системі менеджменту суб'єктів агробізнесу. Доведено необхідність використання системного підходу для забезпечення ефективності моніторингу діяльності підприємства. Охарактеризовано систему процесно-структурованого менеджменту. Розкрито сутність етапів формування системи менеджменту у розрізі функцій управління. Наголошено на необхідності уникнення проблеми дублювання функцій збору й аналізу інформації у діяльності аграрного підприємства. Встановлено наявність формального підходу до стратегічного планування. Окреслено вимоги, яким повинна відповідати інформація в ринковому середовищі. Обгрунтовано доцільність використання системи збалансованих показників для формування інформаційної бази контролю. Визначено основне завдання адаптивної системи контролю. Запропоновано впровадження моделі прогнозування у процесі стратегічного планування. Охарактеризовано фази стратегічного планування. Визначено економічний ефект від використання моделі прогнозування. Доведено, що впровадження стратегії розвитку можливе за рахунок змін у всіх підсистемах аграрного підприємства. Висновки: розглянуто підходи щодо впровадження елементів в систему менеджменту аграрного підприємства й встановлено, що найбільш доцільною є інструментальна концепція. Інтеграція інструментів моніторингу та контролю передбачає розроблення й впровадження певного організаційного механізму. Даний механізм сприятиме ефективному використанню потенціалу аграрного підприємства. Прийняття управлінських рішень у системі менеджменту аграрного підприємства відбуватиметься на основі релевантної інформації.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101404 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського