РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000760764<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Kuznietsova T. 
Angstromtechnology of aviation cybersecurity = Ангстремтехнологія авіаційної кібербезпеки / T. Kuznietsova, A. Chyrkov // Безпека інформації. - 2020. - 26, № 1. - С. 28-34. - Бібліогр.: 14 назв. - англ.

В авіаційній галузі проблема прийняття управлінських рішень, яка повністю усуває авіаційні аварії і рятує людські життя, є особливо гострою. У колишні часи ці проблеми ніколи не досліджувалися конструктивно. За кордоном лише вісім вчених (К. Ерроу, Г. Сімонс, П. Лукас, Г. Кляйнер, Б. Канапльов, Г. Бахарєв, А. Іншаков і Т. Любимова), які займаються наноекономічними підходами і методами, використовуваними для вирішення проблеми розвитку інтелектуального капіталу в цілому і контролю знань зокрема. Але в області авіації і управління авіакомпаніями немає ні досліджень, ні публікацій ні в Україні, ні в зарубіжних країнах. Введено нові економіко-математичні концепції і визначено роль 3D-моделювання в ангстремтехнологіях авіапідприємств з точки зору погляд на інформаційну безпеку і кібербезпека. Успішні менеджери намагаються "запрограмувати" якомога більше управлінських рішень для підвищення ефективності управління інформаційною безпекою та кібербезпекою. Виконано 3D-моделювання інформаційної безпеки і прийняття рішень з кібербезпеки в питаннях повітряного простору, які можна розглядати як невелику версію моделювання в гнучкою шкалою часу (FTS) з використанням ангстремтехнології управління. У дослідженні визначені засоби економіко-математичного моделювання управлінської інформаційної безпеки і створення кібербезпеки в задачах авіаційної промисловості, що складаються з програмних модулів, які використовуються для задоволення потреб проектувальників повітряного простору. Інструменти моделювання зазвичай не використовують вигнуті сегменти. Точний опис маршрутів прибуття і відправлення, визначених вигнутими сегментами, може бути визначено з використанням апроксимованих лінійних сегментів моделі. Цей же метод запропоновано використовувати для опису резервних областей. Розроблено концептуальну модель інформаційної системи ангстремтехнології авіапідприємств, отримано вплив на прийняття рішень щодо забезпечення інформаційної безпеки та ефективності кібербезпеки авіапідприємств. Висвітлено результати використання нейронної мережі для управління людським мисленням. Зроблені висновки свідчать про те, що ангстремтехнологічна модель є зручним інструментом керівника авіапідприємства і потужним аналітичним інструментом в цілому. Завдяки їх використанню можна не тільки зберігати і інтегрувати дані, але і відображати процес роботи об'єктів на 3D-моделях.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.40 + О53-082.03

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100841 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського