РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000761097<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Карпінський Б. А. 
Аксіоматика та ознаки генезису життя й державотворення та їх соціоекономічне забезпечення / Б. А. Карпінський, О. Б. Карпінська // Бізнес Інформ. - 2020. - № 9. - С. 6-19. - Бібліогр.: 40 назв. - укp.

Розроблено наукові погляди на аксіоматику генезису життя й державотворення з позиції системності взаємозв'язків: від окремої людини до держави. Виділено й обгрунтовано, що в становленні базових положень і створенні сучасної моделі життєформування є фундаментальна заслуга українських науковців, які у своїх новаторських працях, що стосувалися питань від біосфери до геосоціосистемології, викристалізували дану проблематику. Підкреслено, що аксіоматика, як система аксіом науки, виділяє, конкретизує та систематизує початкові факти життєутворення на основі їх несуперечності, незалежності та повноти. Обгрунтовано, що наукові результати із досліджень проблематики початкових стадій зародження та формування життєіснування на Землі все ж більше стосуються інструментарних можливостей різних напрямків природничих наук, обумовлюючи потребу в їх подальшій фундаменталізації та врахуванні ресурсного та соціоекономічного забезпечення за умов глобального розвитку. Розроблено аксіоматику генезису життя й державотворення. Наголошено, що лише скоординована робота державних інституцій та Організації Об'єднаних Націй може дієво та комплексно вирішувати стратегіологічну розвиткову проблему, яка випливає з виділеної аксіоматики та ознак щодо генезису життя та сучасного державотворення. Доведено, що питання забезпечення енергетичного балансу життя людини має бути в центрі діяльності як вітчизняних, так і міжнародних урядів. Обгрунтовано потребу в управлінських заходах щодо формування конституційно-правової та стратегіологічної відповідальності перед прийдешніми поколіннями з урахуванням доктрин державотворчого патріотизму нації, оскільки саме через їх ефективність та цілеспрямовану реалізацію мотивації платника податків у творенні власної держави забезпечуються як її фінансові ресурси, так і економічне зростання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)7 + У010.444.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського