РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000761303<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Варбанець С. В. 
Реконструкція аортального клапана власним перикардом із використанням набору сайзерів і відповідних лекал в експерименті / С. В. Варбанець, О. С. Гур'єва, О. Ю. Пукас, В. В. Паюк, Г. І. Ємець, І. М. Ємець // Фізіол. журн. - 2020. - 66, № 2/3. - С. 69-74. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Вивчено можливості проведення реконструкції аортального клапана (АК) за допомогою аутологічних тканин, базуючись на математичних розрахунках Гаспаряна (РГ). Досліджено в експерименті ефективність функціонування нео-АК і розроблено новий інструментарій, за допомогою якого можна швидко та зручно виконувати індивідуальні виміри показників, необхідних для викроювання стулок АК потрібного розміру безпосередньо під час операції. Для випробування можливості створення неоклапана в умовах експериментальної лабораторії ("вет-лаб") НПМЦ ДКК МОЗ України (м. Київ) проведено серію з 10 експериментів на макропрепаратах сердець свиней. Для оптимізації вимірювання та створення стулок АК розроблено набір вимірювачів і відповідних лекал, конфігурація яких базувалася на РГ. Гідродинамічні умови функціонування АК відтворено за допомогою нагнітання рідини в корінь аорти через судинний протез. Відеофіксацію роботи нео-АК виконано торакоскопічною системою із монітором WideView ("Storz", Німеччина), заведеною через судинний протез. Оцінено результати інвазивною реєстрацією гідродинамічних параметрів роботи клапана системою IntelliVueX2 ("Phillips", Нідерланди). Отримані результати свідчать про здатність неоклапана витримувати високий тиск, подібний до природних умов функціонування АК. Відсутність зниження тиску під час симульованої діастоли характеризують клапан, як компетентний у всіх 10 проведених експериментах. Розроблений комплект вимірювачів і лекал надає можливість провести реконструктивне втручання на АК в експерименті зі створенням компетентного аутоперикардіального неоклапана. Використання інструментарію спростить вимірювання та викроювання стулок АК потрібного розміру безпосередньо під час операції.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.345.1-99 + Р457.365.112-29

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26810 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського