РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000761415<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ковальова О. В. 
Відновлення сільського зеленого туризму в умовах COVID-19 як інструмент реновації аграрної економіки / О. В. Ковальова, В. В. Самсонова, Т. О. Гакал // Бізнес Інформ. - 2020. - № 10. - С. 155-162. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Доведено, що сучасні глобалізаційні виклики створюють унікальні можливості для відновлення сільського зеленого туризму, окреслюючи перспективи його віднесення до стратегічно важливих секторів розвитку національної економіки за ознаками пріоритетності, стійкості та відповідальності. Проте досягнення таких результатів неможливе без відповідного організаційно-економічного забезпечення розвитку інфраструктури підприємств сільського зеленого туризму, де особливу роль відіграють державні важелі та інструменти, адже через раптове, безпрецедентне падіння попиту сектор подорожей і туризму, потребуватиме, насамперед, фінансових стимулів для підтримки та відновлення. Мета роботи - визначення потенціалу відновлення зеленого сільського туризму в умовах COVID-19 як інструменту реновації аграрної економіки. Зазначено, що розвиток нормативно-правового забезпечення активізації господарської діяльності у сфері сільського зеленого туризму є базовою умовою формування правового поля для розбудови даного виду туризму та залучення інвестицій у цю галузь. Визначено основні детермінанти інфраструктурного розвитку сільського зеленого туризму в Україні та запропоновано пріоритетні заходи з розвитку сільського зеленого та гастрономічного туризму на сільських територіях на майбутній період. Визначено, що для активного розвитку сільського зеленого туризму в Україні необхідно: проаналізувати діючу систему залізничного сполучення між містами та адаптувати її відповідно до туристичної карти країни; підвищити рівень відповідальності перевізників за свою діяльність і створити умови для безпечного проїзду територією; проводити ремонт не лише національно важливих доріг, але підтримувати в належному стані й місцеві дороги; підвищити якість дорожньої інфраструктури, сприяти встановленню відповідних знаків про історичні туристичні об'єкти та об'єкти сільського зеленого туризму; підвищити ефективність державного регулювання у даній сфері. Перспективи подальших досліджень полягають у визначенні доцільності імплементації світового досвіду відновлення туристичної галузі, зокрема сільського зеленого туризму.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)424.35

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського