РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000761440<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Титикало В. С. 
Концептуальні основи формування організаційно-економічного механізму процесно-орієнтованого управління / В. С. Титикало // Бізнес Інформ. - 2020. - № 10. - С. 361-369. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Розглянуто теоретичні та інструментальні засади формування організаційно-економічного механізму. Розроблено концептуальну модель процесно орієнтованого управління економічним потенціалом підприємства, яка складається з мети, цілей, методів, визначає взаємозв'язок суб'єктів, функції та об'єкти управління. Характеристика цих зв'язків обумовлена впливом зовнішнього та внутрішнього середовища, з урахуванням відповідної ієрархії та завданнями управління. За результатами дослідження визначено підходи до формування організаційно-економічного механізму та процесно-орієнтованого управління, яке грунтується на загальних принципах (системності, динамічності, комплексності, ефективності, цілеспрямованості, наукової обгрунтованості) та специфічних принципах (повноти охоплення та залучення економічних ресурсів, планомірності та бюджетування, інноваційного розвитку, економічності використання, ефективного адміністрування, контролю та координації). Запропоновані принципи є основними для визначення ключових показників при оцінюванні економічного потенціалу підприємства та фіксують певною мірою основні етапи його проведення в просторі та часі. Визначено, що організаційно-економічний механізм процесно-орієнтованого управління здійснюється на основі застосування методів управління, тобто сукупності певних прийомів впливу на об'єкт управління, що сприяють досягненню намічених цілей. Основними завданнями організаційно-економічного механізму процесно-орієнтованого управління економічним потенціалом повинні бути: формування стратегії розвитку на основі узгодженості економічних інтересів, створення умов для ефективної реалізації кожного компонента економічного потенціалу, розробка та впровадження заходів щодо підвищення ефективності його використання, організація оцінки ефективності управлінських впливів. Запропонований організаційно-економічний механізм є базовою платформою для встановлення системи елементів, характеру процесу їх взаємодії та розробки практичних рекомендацій діяльності підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-21 + У010.355.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського