РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000761877<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Туровський О. Л. 
Підвищення порядку астатизму фазових систем синхронізації в режимі відсліжування несучої частоти в супутникових системах зв'язку / О. Л. Туровський // Телекомунікац. та інформ. технології. - 2020. - № 2. - С. 134-144. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Успішне вирішення завдання подальшого підвищення ефективності систем зв'язку багато в чому залежить від якості функціонування систем і пристроїв, що входять до їх складу. У різні радіотехнічні пристрої техніки зв'язку, радіолокації та управління, а також у пристрої точного магнітного запису широко впроваджені системи фазової синхронізації. Зокрема, в фазокогерентних системах телекомунікації та управління вони застосовуються для відновлення несучої та тактовою частот і когерентної демодуляції аналогових і цифрових сигналів із кутовою модуляцією. Розглянуто системи фазової синхронізації радіотехнічних пристроїв техніки зв'язку. Викладено результати теоретичних досліджень у напрямку розробки, аналізу та вдосконалення відомих і синтез нових схем синхронізації, що характеризуються високою завадостійкістю, точністю і швидкодією при простоті конструкції. Запропоновано модель комбінованої системи синхронізації з розімкнутого зв'язком; вирішено завдання синтезу розімкненого зв'язку в комбінованій системі синхронізації за умови підвищення порядку астатизму при стеженні за несучою частотою (пілот - сигналом), фаза якої модульована детермінованим доплерівським сигналом; запропоновано аналітичні співвідношення та на їх основі методику, яка надає можливість визначити вид і параметри розімкнутої зв'язку в комбінованій системі синхронізації за умови підвищення порядку астатизму системи до необхідного значення. Зроблено висновки, що введення в розімкнутий канал комбінованої системи синхронізації фізично реалізованих ланок, надає можливість підвищити порядок астатизму системи та синтезувати інваріантні системи. Застосування в якості розімкнутого зв'язку частотного дискримінатора, надає можливість підвищити порядок астатизму комбінованої системи синхронізації системи до другого порядку. Розімкнутий канал виконано у вигляді паралельного (послідовного) включення двох ланок частотного дискримінатора з запропонованою передавальною функцією надає можливість підвищити порядок астатизму до третього та вище порядку та не впливає на стійкість системи.


Індекс рубрикатора НБУВ: З889.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25101 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського