РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000762239<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кулачек Я. В. 
Проблеми дистанційного викладання хірургічної дисципліни серед україномовних та англомовних студентів в умовах пандемії COVID-19 / Я. В. Кулачек, А. Г. Іфтодій, І. М. Козловська, В. Т. Кулачек, І. Т. Руснак, Д. Р. Андрійчук // Буков. мед. вісн. - 2020. - 24, № 4. - С. 129-134. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Мета роботи - проаналізувати особливості викладання хірургічної дисципліни у вітчизняних та англомовних студентів медичних факультетів V курсу. В аналізі взяли участь 10 груп медичних факультетів № 1, № 2 та № 3. Загальна кількість студентів, що були прийнята до аналізу роботи, становила 125, з них україномовних - 76 (60,8 %), англомовних - 49 (39,2 %). У результаті проведеного аналізу виявлено кращу та швидшу адаптацію студентської спільноти до дистанційної форми навчання у порівнянні з викладачами. У зв'язку із тим, що хірургія є клінічною дисципліною і практично орієнтованою, це вимагає застосовувати значний за обсягом і кількістю мультимедійний матеріал та якісний фотоконтент. Враховуючи, що кафедра хірургії № 2 веде активну лікувально-діагностичну роботу, наявність мультимедійного матеріалу, фотоматеріалу клінічних випадків у динаміці та інший тематичний контент, не створило труднощів для переходу на дистанційну форму навчання і надало змогу кафедрі швидко адаптуватись до складних умов навчального процесу. У той же час, під час демонстрації студентам відеоматеріалів із коментарем викладача можна було помітити, що частина студентів (32 %) не слідкувала за демонстрацією матеріалу. Висновки: безперечною перевагою дистанційної форми навчання є те, що навчальний процес може тривати, незважаючи ні на які виклики сьогодення. Викладачі та студенти можуть у режимі реального часу взаємодіяти і вирішувати завдання тематичного плану. Але залишається величезний недолік даної форми навчання - це неможливість об'єктивно оцінити рівень знань та вмінь студента в обставинах використання студентами сторонніх джерел та заборонених шляхів відповідати на запитання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р45р3-3

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського