РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000762717<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Уманець М. М. 
Експериментальне та клінічне обґрунтування застосування високочастотного електрозварювання біологічних тканин у вітреоретинальній хірургії : автореф. дис. ... д-ра мед. наук : 14.01.18 / М. М. Уманець; Національна академія медичних наук України, Інститут очних хвороб і тканинної терапії імені В. П. Філатова. - Одеса, 2018. - 34 c. - укp.

Висвітлено проблеми підвищення ефективності хірургічного лікування хворих з вітреоретинальною патологією на підставі вивчення механізмів дії високочастотного електричного струму на метаболізм і структури ока шляхом розробки оригінального інструментарію, методики його оперативного застосування та впровадження у вітреоретинальну хірургію. Заначено, що найменш виражені деструктивні процеси в тканинах хоріоретинального комплексу відбуваються при використанні для ретинопексії високочастотного електричного струму з частотою 66 кГц (напруга - 20 - 22 В, сила струму до 0,3 А), ніж при діодній лазерній коагуляції, що підтверджується зниженням рівня загального білка у вітреальній рідині на 31,0 % і показників активності цитозольних ферментів (аланінамінотрансферази, аспартатамінотрансферази, лактатдегідрогенази) на 32,6 %, 34,9 % і 46,0 % відповідно. Показано, що застосування високочастотного електрозварювання біологічних тканин дозволяє підвищити ефективність лікування хворих на регматогенне відшарування сітківки, а саме уникнути тампонади вітреальної порожнини газоповітряною сумішшю в 30 % випадків, скоротити частоту факоемульсифікації на 20,0 % та уникнути кровотечі під час видалення внутрішньоочних пухлин у хворих з синдромом Гіппель-Ліндау та увеальною меланомою.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р675.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА433537 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського