РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000762832<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Сиченко Ю. О. 
Реперфузійна терапія у різних категорій хворих гострим коронарним синдромом з підйомом ST і стратифікація остаточного ризику : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.11 / Ю. О. Сиченко; Національний медичний університет імені О. О. Богомольця. - Київ, 2017. - 20 c. - укp.

Удосконалено лікування гострого коронарного синдрому з підйомом ST шляхом оптимізації підходів вибору стратегії реперфузійної терапії у різних категорій пацієнтів на основі визначення і зівставлення клінічної значущості оцінки реперфузії міокарда щодо найближчого та віддаленого прогнозу, за резолюцією сегменту ST та її незалежних предикторів. Доведено, що у хворих на ГКС з елевацією сегмента ST, які отримують реперфузійну терапію для оптимізації стратифікації ризику важких серцево-судинних «подій» як у найближчому, так і у віддаленому періоді, доцільно оцінювати її ефективність щодо реперфузії шляхом визначення резолюції сегмента ST після ППКВ - на >70 % через 30 хв, а для ТЛТ - >50 % на 90 хв та 180 хв. У хворих з ГКС з підйомом ST, які отримують ТЛТ стрептокіназою, для оцінки ефективності реперфузії щодо ризику ГЛШН доцільно визначати резолюцію ST >50% через 180 хв. Навіть в умовах обмеженого ресурсного забезпечення доцільно віддавати перевагу ППКВ перед ТЛТ у всіх хворих з ГКС з елевацією сегмента ST, незалежно від ризику за ТІМІ і часу ішемії, оскільки при високому ризику, його використання асоціюється із покращенням прогнозу в госпітальному періоді, а при низькому - зі зменшенням важких серцево-судинних «подій» протягом наступних 3 років.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.140.9-5 + Р410.140.45

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА432390 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського