РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000762839<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Богдан Т. В. 
Порушення гуморального та клітинного імунітету, жирнокислотного спектру мембран тромбоцитів і лімфоцитів, амінокислотного спектру плазми крові у хворих на стабільну та нестабільну стенокардію. Можливості медикаментозної корекції : автореф. дис. ... д-ра мед. наук : 14.01.11 / Т. В. Богдан; Національний медичний університет імені О. О. Богомольця. - Київ, 2017. - 44 c. - укp.

Комплексно розкрито патогенетичні ланки порушень структури мембран лімфоцитів та тромбоцитів на фоні дисбалансу клітинного і гуморального імунітету та амінокислотного спектра плазми крові як важливих факторів патогенезу АС та дестабілізації коронарного кровообігу. Встановлено, що ці порушення прямо корелюють з ішемією і ектопічною активністю міокарда при хронічному та гострому перебігу ІХС. У хворих на СС тривалість больової ішемії міокарда корелює з відносним вмістом міристинової кислоти у фосфоліпідах мембран лімфоцитів, рівнем сірковмісних АК та АК з розгалуженим бічним ланцюгом плазми крові, тривалість безбольової ішемії міокарда з відносним вмістом міристинової кислоти фосфоліпідів мембран лімфоцитів, відносним вмістом лінолевої кислоти фосфоліпідів мембран тромбоцитів, рівнем аргініну та рівня АК з розгалуженим бічним ланцюгом плазми крові. У хворих на НС тривалість больової ішемії міокарда залежить від рівня циркулюючих імунних комплексів, відносного вмісту міристинової кислоти у фосфоліпідах мембран лімфоцитів, відносного вмісту арахідонової та лінолевої кислоти у фосфоліпідах мембран тромбоцитів, рівня сірковмісних АК плазми крові; тривалість безбольової ішемії міокарда залежить від відносного вмісту арахідонової кислоти фосфоліпідів мембран лімфоцитів і рівня аргініну плазми крові; збільшення кількості групових шлуночкових екстрасистол від відносного вмісту арахідонової кислоти фосфоліпідів мембран лімфоцитів і тромбоцитів, рівня АК з розгалуженим бічним ланцюгом. Обґрунтовано призначення небівололу, розувастатину, поєднання клопідогрелю та ацетилсаліцилової кислоти та додаткове застосування L-аргініну до стандартної терапії у хворих на СС та НС.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.140.67

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА432397 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського