РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000763269<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Стахів М. Р. 
Виклики при створенні інноваційних електронних видань для дітей / М. Р. Стахів // Держава та регіони. Сер. Соц. комунікації. - 2020. - № 2. - С. 102-108. - Бібліогр.: 32 назв. - укp.

Описано основні чинники, що ними зумовлено розвиток електронної дитячої книжки на українському ринку. Зосереджено увагу на формуванні інфраструктури продуцентів електронної дитячої книги, найефективніших проєктах українських електронних видань, що вийшли у світ за останні десятиліття, та дослідниках, що намагаються типологізувати подібні продукти. Виокремлено видавничі проєкти, такі як "Снігова королева", "Гаджетаріум", "Мама поспішає додому", "Завітай у гості", "Антоміми", "Гарбузовий рік", "Котигорошко" та інші, які залишили помітний слід на видавничому ринку. Взято до уваги різні механізми взаємодії користувачів із цими виданнями. Акцентовано на проблемах зберігання та збирання статистичної інформації про книжкові продукти, які як доповнюють друковані видання, так і є абсолютно самостійними проєктами Книжкової палати України, та шкоді для галузі через відсутність коректних статистичних даних про всіх гравців на ринку. Зазначено особливості впровадження AR-технологій у разі створення видань для дітей, їх рекламний потенціал та перспективи розвитку сфери у зв'язку з успішним проектом "Аліса в Країні див" від студії Art Nation та системою просування книги з AR як нової форми проведення дозвілля через мережі українських, а згодом - закордонних супермаркетів. Також акцентовано на подібних проєктах від інших видавництв. Зосереджено увагу на особливостях e-підручників для початкової школи, компаніях, що були причетні до їх створення, та на недоліках цих видань, що стали причиною негативної реакції Міністерства освіти і науки України та призупинення проєкту впровадження e-підручників. Окреслено можливі перспективи розвитку електронних видань для дітей в Україні та інші цифрові продукти й соціальні мережі, з якими електронні книжки конкурують за увагу свого користувача.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч617.167.4с51

Шифр НБУВ: Ж23244/соц.комун. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського