РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000763299<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Рехбергер Е. 
Рандомізоване клінічне випробування для оцінювання ефективності Канефрону Н порівняно із ципрофлоксацином для профілактики післяопераційних інфекцій нижніх сечових шляхів після операції зі встановлення субуретрального слінга / Е. Рехбергер, Т. Рехбергер, С. Вавришюк, П. Міотла, Б. Кулік-Рехбергер, А. Кушка, А. Врубель // Здоров'я чоловіка. - 2020. - № 4. - С. 43-48. - Бібліогр.: 38 назв. - укp.

Інфекції сечовивідних шляхів (ІСШ) - одна з найпоширеніших причин призначення антибіотиків жінкам в усьому світі. ІСШ також пов'язані з інтра- та післяопераційною катетеризацією, яка є важливим компонентом багатьох гінекологічних хірургічних процедур, включно зі встановленням субуретрального слінга (ВСС). Мета дослідження - порівняти частоту ІСШ після процедури ВСС. У дослідженні взяли участь 562 пацієнтки, яким було проведено процедуру ВСС з приводу стресового нетримання сечі (СНС). Пацієнток було розподілено у співвідношенні 1:1 на дві досліджувані групи: в одній групі пацієнтки одержували 500 мг ципрофлоксацину тричі на добу протягом 3 днів поспіль після операції, а в іншій - 5 мл канефрону перорально тричі на добу протягом 3 тиж. Після аналізу зібраних даних було встановлено, що протягом 6 міс після процедури ВСС у групі пацієнток, які одержували ципрофлоксацин, ІСШ відзначалися у 29 жінок (10,98 %), тоді як у групі пацієнток, які одержували канефрон, - у 36 жінок (13,64 %). Статистично значущої різниці між двома групами не відзначалося. Післяопераційна профілактика із застосуванням фітотерапевтичних препаратів може розглядатися як привабливий варіант зменшення вживання антибіотиків пацієнтками після процедури ВСС.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.74 + Р696.016-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24369 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського