РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000763658<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Саблук А. Г. 
Професійне зростання майбутніх молодших спеціалістів сестринської справи в освітньому середовищі медичного коледжу : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04, 011 / А. Г. Саблук; Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини. - Умань, 2018. - 22 c. - укp.

Відображено результати наукового пошуку з проблеми професійного зростання майбутніх молодших спеціалістів сестринської справи в освітньому середовищі медичного коледжу. Уперше обґрунтовано педагогічні умови (стимулювання у майбутніх молодших спеціалістів сестринської справи мотиваційно-ціннісного ставлення до професійної діяльності через самостійну позааудиторну роботу; використання можливостей освітнього середовища медколеджу (зміст, форми, методи, технології) для отримання спеціальних знань, професійних умінь і навичок; залучення студентів до практичної професійної діяльності під час проходження практик для накопичення та передачі професійного досвіду) професійного зростання майбутніх молодших спеціалістів сестринської справи в освітньому середовищі медичного коледжу. Розроблено модель професійного зростання майбутніх молодших спеціалістів сестринської справи в освітньому середовищі медичного коледжу, що складається з кількох блоків: методологічно-цільового (мета, підходи, принципи), змістово-процесуального (суб'єкти, етапи, зміст, форми, методи, технології), оцінно-результативного (критерії, показники, рівні, відповідний результат). На основі визначених критеріїв і показників охарактеризовано рівні готовності майбутніх молодших спеціалістів сестринської справи до професійної діяльності: високий, середній та низький. Уточнено сутність ключових понять дослідження, зокрема: "професійне зростання майбутніх молодших спеціалістів сестринської справи в освітньому середовищі медичного коледжу". Проведено констатувальний експеримент, який засвідчив переважання низького рівня готовності студентів в контрольній та експериментальній групах, які передбачалося підвищити за рахунок виявлення та впровадження необхідних педагогічних умов. Унаслідок аналізу результатів формувального етапу експерименту доведено позитивну динаміку рівнів готовності студентів в експериментальній групі. Зазначено, що високий рівень збільшився на 17,4 %, середній - на 20,4 %, низький зменшився на 37,8 %. У контрольній групі: високий рівень збільшився на 1,2 %, середній - на 2,0 %, низький зменшився на 3,1 %. Результати дослідження свідчать про динамічні позитивні зміни показників готовності студентів експериментальних груп під впливом запропонованих експериментальних нововведень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР) р2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА434966 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського