РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000764051<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Вдовіна О. О. 
Електронне діловодство як комунікаційна складова судочинства в Україні : автореф. дис. ... канд. наук із соц. комунікацій : 27.00.02, 27 / О. О. Вдовіна; Національна академія наук України, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. - Київ, 2018. - 17 c. - укp.

Розроблено теоретико-методичні засади розвитку електронного судового діловодства як комунікаційної складової судочинства в судових органах влади України. Засвідчено брак спеціальних досліджень проблеми. На основі системного, функціонального, соціокомунікаційного, інформаційного підходів та комплексу загальнонаукових і спеціальних методів визначено, що документообіг в Україні реформується в контексті змін судової системи. Система судового документообігу базується на Законі України "Про судоустрій та статус суддів" та інструкціях з діловодства. Країни Європейського Союзу й США широко застосовують ІКТ у судочинстві й судовій системі. Україна, попри прогрес останніх років, значно відстає від розвинених країн. Функціональні характеристики електронного діловодства включають поєднання судочинних і діловодних функцій. Комунікаційні характеристики поділяються на зовнішні, внутрішні судові та внутрішні документні. Електронні засоби комунікацій є на всіх цих рівнях. Головна стратегія розвитку електронного діловодства в судових установах та документообігу - створення інтегрованої системи електронного документообігу, автоматизація колективного створення й використання документів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х849(4УКР)055

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА433712 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського