РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000764056<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Лихочвор А. М. 
Урожайність та якість насіння рижію ярого залежно від впливу елементів технології вирощування в умовах Лісостепу західного : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.09 / А. М. Лихочвор; Національна академія аграрних наук України, Інститут кормів та сільського господарства Поділля. - Вінниця, 2017. - 23 c. - укp.

Викладено результати досліджень із встановлення особливостей формування елементів структури врожаю рослин рижію та ярих олійних культур. Досліджено вплив елементів технології вирощування на врожайність, вміст і якість олії рижію в умовах Західного Лісостепу. Удосконалено технологію вирощування рижію на основі нових прийомів її інтенсифікації, що забезпечить підвищення урожайності до 3,0 т/га. Виявлено, що найвищу врожайність насіння серед ярих олійних культур забезпечують ярий ріпак (2,50 - 2,54 т/га), льон олійний (2,20 - 2,30 т/га) та рижій (2,21 - 2,28 т/га). Продуктивність рижію під впливом мінеральних добрив підвищилась з 1,28 т/га на контролі до 2,51 т/га на варіанті з внесенням N120P60K120, тобто зросла на 1,23 т/га. Встановлено високу ефективність інтенсифікації технології вирощування, урожайність рижію зросла з 0,79 т/га на контролі до 3,09 т/га, або на 2,30 т/га. Серед досліджуваних культур найвищий вміст олії був у льону олійного - 51,4 %, гірчиці сизої - 45,6 % та рижію - 44,5 %. Олія з рижію та льону має найкращий жирнокислотний склад з переважанням ліноленової (53,2 - 57,8 %) кислоти, тому вона може використовуватися на харчові і лікувальні цілі.


Індекс рубрикатора НБУВ: П214.17-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА433717 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського