РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000765195<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Куц О. В. 
Теоретичне обґрунтування продуктивності овочевих агроценозів за оптимізації живлення рослин у Лівобережному Лісостепу України : автореф. дис. ... д-ра с.-г. наук : 06.01.06 / О. В. Куц; Національна академія аграрних наук України, Інститут овочівництва і баштанництва. - Харків, 2018. - 47 c. - укp.

Наведено результати досліджень і практичне вирішення важливої наукової проблеми щодо гарантованого відтворення родючості ґрунту в овоче-кормових сівозмінах (зростання вмісту гумусу - на 0,32-0,42 %, суми поглинених основ, рухомих сполук фосфору та калію, покращення мікробіологічних параметрів) на фоні сталого підвищення урожайності томата - на 40 - 44 %, капусти білоголової - на 51 - 52 %, буряку столового - на 37 - 42 %. Зазначено, що післядія систематичного використання органічних і мінеральних добрив у овочевих сівозмінах триває до 16 років після припинення їх внесення. Доведено ефективність використанням мікроелементів і комплексних добрив для оптимізації мінерального живлення овочевих рослин та їх насінників, що забезпечує зростання біометричних ознак рослин, урожайності товарної продукції та насіння із високими показниками якості й економічними параметрами вирощування. Розроблено біологізовані системи удобрення томата на основі комплексного використання заорювання соломи чи сидерата та внесення мікробних препаратів, які сприяють посиленню мікробіологічної активності ґрунту, зростанню врожайності на 14 - 17 %, підвищенню вмісту в плодах аскорбінової кислоти. Визначено рівні споживання елементів живлення овочевими рослинами та їх насінниками за різних систем удобрення, зрошення та технологій вирощування в цілому.


Індекс рубрикатора НБУВ: П24-434 + П032.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА434712 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського