Васильчук Г. М. Повсякденні реалії в умовах нацистської окупації на території України / Г. М. Васильчук, І. М. Спудка // Наук. пр. іст. ф-ту Запоріз. нац. ун-ту. - 2019. - Вип. 52 (т. 2). - С. 11-17. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.Розглянуто умови життя та побуту населення України в умовах окупації. Встановлено, що особливістю окупації була її буденність, коли населення, прилаштувавшись до нових умов, вело звичайне життя. Найгострішими проблемами у стратегії виживання пересічного населення виявились задоволення потреб у харчуванні та товарах першої необхідності, а також медична допомога. Налагоджувати повсякденне життя на окупованих територіях німецька влада доручала українським допоміжним адміністраціям, що власними силами намагалися вирішити найбільш складні проблеми. Життя городян у більшості випадків залежало від уміння допоміжної адміністрації налагодити стосунки з окупаційною владою. Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)622.8
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж69253 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|