РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000766368<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Kostyshyn A. B. 
Ensuring the quality of higher education under current conditions = Забезпечення якості вищої освіти в умовах сьогодення / A. B. Kostyshyn // Архів клініч. медицини. - 2020. - № 2. - С. 38-42. - Бібліогр.: 6 назв. - англ.

В умовах сьогодення, особливо під час пандемії, вища освіта вимагає від науково-педагогічних працівників опанування і впровадження інноваційних методів навчання й викладання, заснованих на інформаційних програмах, системах переданім знань. Задачі інтерактивних форм навчання: пробудження інтересу, мотивація студентів до досліджуваної проблеми; ефективне засвоєння навчального матеріалу; самостійний пошук шляхів і варіантів вирішення поставленої навчальної задачі; взаємодії між студентами, навички роботи в команді, прояв терпимості до будь-якої точки зору; формування у студентів власної думки, життєвих і професійних навичок; вихід на рівень усвідомленої компетентності студента. Проаналізувано результати досліджень і з'ясовано, що за інтерактивного навчання створюється середовище освітнього спілкування, яке характеризується відкритістю, взаємодією учасників на рівних правах, нагромадженням спільних знань, що надає змогу забезпечити високу мотивацію, міцність знань, творчість, комунікабельність, активну життєву позицію, збереження індивідуальності, свободу самовираження, взаємоповагу. Розглянуто актуальні проблеми інноваційних технологій і методів навчання в сучасній вищій освіті, оскільки посилилася тенденція до гуманізації та гуманітаризації змісту навіть медичної освіти, введено нові навчальні дисципліни і, як наслідок, зросла потреба в науково-педагогічних працівниках, які змогли б забезпечити інноваційний підхід до реалізації цих тенденцій під час навчально-виховного процесу. Показово, що викладачі одержали можливість створювати й втілювати власні інноваційні методики. Акцентовано увагу на проблемах безпеки освітнього середовища вищої освіти. Особливо важливою є інформаційна безпека, тому що в наш час надзвичайно великий вплив мають інформаційні засоби на студентське середовище.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481 + Р11(4УКР)р3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24388 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського