РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000766869<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гарькава В. Ф. 
Виклики захисту інформаційної безпеки держави / В. Ф. Гарькава, М. В. Мишелов // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2020. - № 5. - С. 129-132. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Безпека - це тема, яка набуває все більшої зацікавленості з боку організацій та державних установ. Кількість даних, з якими щодня доводиться мати справу організаціям, зростаюча кількість онлайн-транзакцій та відсутність обізнаності про комп'ютерну безпеку є більшими мотиваціями не лише для використання програмних уразливостей, а й для використання людських вразливостей. Взагалі користувачі, як правило, приймають нові технології з повним ігноруванням своїх уразливих місць безпеки, якщо одержують від них достатню вигоду. Виховання і постійне заохочення культури безпеки й усвідомлення того, що люди все ще є і завжди будуть найслабшою ланкою, допоможуть організаціям досягти належного рівня безпеки і, таким чином, наблизитися до своїх бізнес-цілей. Моніторинг та раннє виявлення також відіграють важливу роль, оскільки це надає змогу організаціям та урядовим установам швидше реагувати на події, які важче знайти та зрозуміти з погляду управління безпекою. Швидке реагування на події, пов'язані з безпекою, та здійснення превентивних заходів з управління безпекою розпочинають перетворюватися на конкурентну стратегію для організацій. У даній роботі висвітлено деякі концепції та принципи інформаційної безпеки, щоб забезпечити діючу інформацію для осіб, що приймають рішення, щодо управління їх корпоративними активами та забезпечення їх стійкості.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-995ф121

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського