РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000766964<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Церенюк О. М. 
Перспективи та виклики у вітчизняному свинарстві / О. М. Церенюк // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - 2020. - Вип. 209. - С. 90. - укp.

Сучасне свинарство в Україні характеризується значним рівнем технологічності, використанням тварин з високим рівнем генетичного потенціалу на основі породно-лінійної гібридизації за годівлі повноцінними повнораціонними комбікормами та високого санітарно-гігієнічного рівня. В Україні широке розповсюдження одержало утримання тварин на суцільно-щілинній, або частково-щілинній підлозі з самосплавною системою видалення гною; з автоматизованою системою сухої годівлі з самогодівниць (окрім окремих статево-вікових груп), автоматичним водонапуванням та регуляцією мікроклімату. Господарства, що виробляють більшу частину продукції свинарства в Україні, характеризуються саме такими технологіями. Відносно племінної бази в Україні значний вплив в останні десятиріччя мала імпортна селекція. В Україну завозили тварин британської, французької, німецької та інших селекцій. Місцеве поголів'я було або суттєво поліпшене, або повністю замінене. Зросла чисельність тварин м'ясних генотипів. Зросло в останні десятиріччя й число господарств, де використовують породно-лінійну гібридизацію в товарному виробництві.


Індекс рубрикатора НБУВ: П65

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського