РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000766987<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гончаренко Г. О. 
Визначення кількості мікроорганізмів у нативному та замороженому молозиві корів / Г. О. Гончаренко // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - 2020. - Вип. 209. - С. 134-135. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Годування молозивом - перший і важливий крок у догляді за телятами. Відбувається воно, коли теляті менше тижня. До складу молозива входить безліч поживних речовин, які потрібні зростаючому організму: в ньому міститься необхідна кількість білків, жирів і вуглеводів, мікроелементів і вітамінів. Молозиво не тільки збагачує організм корисними речовинами, але і надає енергію, якої від молозива одержується вдвічі більше, ніж від вторинного продукту. Його складовими також є спеціальні ферменти, що відповідають за засвоєння корму організмом тварини. Вони покращують травлення, захищають травну систему, підвищують кислотність шлунка. В результаті проведеної роботи відмічено, що рівень бактеріального обсіменіння молозива, відібраного за належних умов і дотриманні правил, у подальшому його зберіганні у замороженому стані зменшується у 2 - 15 разів, а кількість психротрофних мікроорганізмів збільшується у 14 раз на 30 добу інкубації. Умови одержання молозива, охолодження і зберігання повинні відповідати ветеринарно-санітарним правилам та іншим вимогам, які регулюють захист здоров'я тварин. Одержані дані нададуть змогу внести необхідну корективу у технологію одержання молозива корів та його зберігання на фермах.


Індекс рубрикатора НБУВ: П527.397.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського