РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000767464<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Панасовський М. Л. 
Клінічні та ембріологічні характеристики циклів лікування безпліддя з використанням свіжовиділених і кріоконсервованих тестикулярних сперматозоїдів = Clinical and embryological characteristics of infertility treatment cycles using fresh and cryopreserved testicular spermatozoa / М. Л. Панасовський // Проблеми кріобіології і кріомедицини. - 2020. - 30, № 2. - С. 199-202. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Азооспермія (відсутність сперматозоїдів в еякуляті) становить понад 10 % від усіх випадків чоловічого безпліддя. Вона може бути викликана обструкцією в репродуктивному тракті, яка виявляється у чоловіків із вазектомією або запальними процесами. Кріоконсервування хірургічно вилучених сперматозоїдів - перспективний напрямок лікування безпліддя. Цей метод надає змогу уникнути повторних операцій і використовувати спермії у декількох спробах застосування допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ). Кріокосервування хірургічно вилучених сперматозоїдів є складною процедурою, яка не надає змогу одержати достатню кількість рухливих сперміїв. Крім того, суспензія сперматозоїдів, одержаних із яєчок, контамінована клітинним дебрисом, еритроцитами та лейкоцитами. Результати дослідження демонструють високу частоту виживання тестикулярних сперматозоїдів, одержаних у пацієнтів із обструктивною азооспермією. Контроль основних ембріологічних параметрів надав змогу зробити висновок, що після проведення ICSI кріоконсервованими сперміями, вилученими з тканини яєчка, частота запліднення та темпи розвитку ембріонів in vitro не відрізняються від результатів ICSI свіжовиділеними сперматозоїдами. Водночас збільшується кількість ембріонів 8-клітинної стадії (в групах 1 та 2 - (<$E18,7~symbol С~1,1>) і (<$E15,3~symbol С~2,1>) % відповідно), а кількість бластоцист високої категорії якості та частота настання вагітності в групах 1 та 2 - (<$E45,7~symbol С~3,1>) і (<$E54,8~symbol С~4,5>) % відповідно.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р698.024-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14260 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського